Beğen 2

Canlı Sohbet Hattı

TELEFONDA SOHBET MÜMKÜN MÜ?

Yalnız insanların en çok merak ettiği konulardan biri de telefondan sohbet etmenin mümkün olup olmadığıdır. Telefondan sohbet etmek kesinlikle mümkündür. Hiç tanımadığınız bayanlar ile saatlerce tüm dertlerinizi anlatarak sohbet edebilirsiniz. Bunun için ekranda gördüğünüz numaraları aramanız gerekiyor. Kesinlikle aramalarınıza cevap verilecektir. Hattın öbür ucunda en azından 4-5 bayan sizleri bekliyor. Her milletten bayan ile sohbet etme şansınız bulunuyor. Dilerseniz Rus, Alman ve İngiliz bayanlarla ateşli bir sohbet yapabilirsiniz.

NUMARALAR ÜCRETLİ Mİ?

Sohbet numaralarını aramayı düşünenlerin en çok merak ettiği şeylerden biri de bu numaraların ücretlerinin ne olduğu yönündedir. Sohbet etmek isterseniz bunun bir karşılığı muhakkak olacaktır fakat bu karşılık düşündüğünüzden çok ama çok daha azdır. Özellikle ülkemizde Türkcell ve Vodafone kullanıcıları kendi hatlarından bu numaraları aradıklarında normal tarifelerine göre ücretlendirilmektedir. Yani bunun için ekstra bir ücret ödemiyorsunuz. Bazen arkadaşlar arasında anlatıldığında çok uçuk rakamlardan bahsedilse de aslında tüm bunlar birer uydurmadır. Çünkü bu numaraları gerçekten arayan biri ücretin çok az olduğunu bilir.

TELEFONDA SOHBET NASIL İŞLİYOR

İlk olarak yapmanız gereken şey ekranda gördüğünüz numaraları cep veya ev telefonunuzdan aramaktır. Daha sonra en geç 2. çalışta bir bayan arkadaş size cevap verecektir. Bu bayan arkadaş size nasıl bir bayan ile sohbet etmek istediğinizi soracak ve sizin vereceğiniz tarife göre bir bayanı telefona bağlayacaktır. Bu sayede adeta hayallerinizdeki bayanlar ile sınırsızca sohbet etme imkânına kavuşacaksınız. Bayanı tarif ettikten sonra sıra bayanın sizinle konuşmasına gelecektir. Bayan telefonda size o kadar ince bir sesle konuşacaktır ki adeta mest olacaksınız. Kendinizi kaybedecek ve bir an önce bu bayan ile görüşebilmenin hayallerini kuracaksınız. Canlı sohbet hattı ile hayallerinizi yaşamanız mümkün.

Canlı sohbet hattı birçok bayan tarafından kullanılmaktadır. Bu bayanlar tamamen sizin hayallerinize göre seçilmiş ve birçok milletten oluşan bayanlardır. Bayanlar erotik sohbet konusunda uzman ve sizi nasıl zirveye çıkaracaklarını en iyi şekilde bilen kişilerden oluşmaktadır. Canlı sohbet hattı sayesinde hayallerinizde bile görmekte zorlanacağınız bayanlar ile çeşitli fanteziler yapabilirsiniz.

  • Blog
  • 20 Ocak 2019 tarihinde eklendi.
  • Yorum Yaz
  • 1.874 kez görüntülendi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz